Rolety Dzień-Noc

Rolety Dzień-Noc

Rolety dzień noc przez całą dobę

Regulacja stopnia oświetlenia pomieszczenia i kąta wpadania promieni słonecznych to istotny aspekt w codziennej aranżacji wnętrz. Kolor ścian, meble, bibeloty i tekstylia zupełnie inaczej prezentują się w zależności od pory dnia i panującej na zewnątrz aury. Rolety wewnętrzne dzień noc to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli chcesz mieć szerokie pole manewru i decydować o tym, czy rano będziesz budzony przez budzik, czy przez pierwsze promienie słońca. Zwłaszcza rolety dzień noc zamówione na wymiar idealnie dopasują się do Twoich okien i skutecznie oddzielą Cię od światła miasta, takiego jak Warszawa.

Rolety dzień noc to nowoczesna osłona okna przeznaczona dla Twojego domu, ponieważ:

  • dają duże możliwości regulacji zaciemnienia pomieszczenia,
  • żaluzje dzień noc powstały w oparciu o innowacyjne rozwiązanie, jakim jest zastosowanie naprzemiennych, poziomych pasów wykonanych z materiałów o różnej przepuszczalności,
  • stanowią stylowy i dynamiczny element dekoracyjny wnętrza,
  • doskonale komponują się z pomieszczeniami utrzymanymi w różnym stylu i na każdej powierzchni okiennej. Rolety dzień noc wykonujemy na wymiar, dlatego możemy je dostosować do parametrów nawet niestandardowej stolarki okiennej.

Zdrowe życie, dobre samopoczucie

Rolety wewnętrzne dzień noc gwarantują Ci wysoki komfort codziennego życia. W dzień pozwalają delektować się promieniami słońca lub ograniczyć ich napływ do pomieszczenia w razie upałów. Nocą pomagają się wyciszyć i maksymalnie zrelaksować, dzięki oddzieleniu od świata zewnętrznego, świateł, sąsiadów lub przechodniów. Oferowane przez naszą firmę rolety dzień noc na wymiar są dopasowane do każdego okna i doskonale sprawdzą się w Twoim domu, łącząc element ozdobny i praktyczny. W ofercie posiadamy także stylowe żaluzje drewniane dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wykończeniowych.

Terenem naszej działalności jest Warszawa, a wykonane rolety dzień noc są efektem kompleksowej obsługi, która zaczyna się już na etapie aranżacji wnętrza, poprzez precyzyjny pomiar, transport oraz profesjonalny montaż. Nasze biuro znajduje się na terenie dzielnicy Wesoła, jednak wykonujemy również żaluzje na wymiar dla klientów z okolic Warszawy takich jak Otwock oraz innych dzielnic jak Białołęka. Zapraszamy do współpracy.