Okna Pcv

Softline 82ad

Profile Softline 82 AD mają współczynnik przenikania ciepła o wartości 1,0 W/m²K. Przy zastosowaniu pakietu szybowego o współczynniku Ug=0,7 W/m²K okno będzie miało U równe 0,91 W/m²K, co odpowiada wymogom stawianym domom energooszczędnym. Z pakietem szybowym o Ug=0,4 W/m²K okno będzie miało Uw=0,7 W/m²K, co pozwala montować je w domach w standardzie pasywnym.

okna pcv
okna Warszawa

Perfectline Standard

Profile Perfectline wyposażone w pakiet szybowy z ciepłą ramką o współczynniku przenikania ciepła wynoszącym 1,0 W/m²K, pozwalają zbudować okna o Uw= 1,2 W/m²K. Jeśli szyba zespolona będzie miała jeszcze lepsze parametry ciepłochronności, to U całego okna może być niższe niż 1,0 W/m²K.

Alphaline 90 MD

Okna z profili Alphaline 90 MD osiągają najwyższe parametry izolacyjności cieplnej. Szerokość ościeżnicy 90 mm sprawia, że mają współczynnik przenikania ciepła U lepszy o 0,4 W/m²K od profili 70-milimetrowych.Ze standardowym pakietem szybowym (Ug=1,0 lub 1,1 W/m²K) i ramą bez wkładki termicznej w największym profilu, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wyniesie 1,1 W/m²K. Zastosowanie szklenia o lepszej izolacyjności (np. trójszybowego pakietu wypełnionego argonem o Ug=0,7) oraz wkładu termicznego pozwala osiągnąć Uw=0,8 W/m²K, czyli izolacyjność termiczną wymaganą w domach pasywnych.

okna w Warszawie

Dobór odpowiedniej stolarki okiennej ma ogromny wpływ na estetykę, energooszczędność oraz komfort korzystania z budynku. Jest to wieloletnia inwestycja, która wymaga od klienta podjęcia szeregu ważnych decyzji. Doskonale wiemy, że w tej kwestii nie ma kompromisów, a produkty muszą spełniać najwyższe standardy jakości, użyteczności i bezpieczeństwa. Jako producent możemy Ci zaproponować nowoczesne okna w Warszawie, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Najlepsze systemy okienne

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej klasy systemów okiennych, które wpisują się w potrzeby współczesnych użytkowników. W swoich projektach wykorzystujemy zaawansowane rozwiązania technologiczne, które wpływają na poprawę parametrów technicznych okien. Ponadto dajemy możliwość dowolnej konfiguracji, uwzględniając przy tym nawet niestandardowe pomysły inwestorów. Nasze okna wyróżniają się najwyższą jakością oraz:

  • wyjątkową estetyką, która będzie pasowała zarówno do nowoczesnej, jak i tradycyjnej architektury budynku,
  • wysokim współczynnikiem przenikania ciepła, zgodnym z wymaganiami budownictwa energooszczędnego,
  • bezpieczną konstrukcją i zastosowaniem systemów antywłamaniowych,
  • wytrzymałością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych,
  • łatwym utrzymaniem czystości i wykonaniem z materiałów, które są niepodatne na silne środki myjące,
  • doskonałą izolacją akustyczną i wysokim poziomem dźwiękoszczelności.

Oferowane przez nas okna wykonane są z wytrzymałego tworzywa PCV. Dzięki temu nie wymagają konserwacji, są wyjątkowo szczelne i funkcjonalne.

Okna – Warszawa

Działamy kompleksowo, zapewniając pomiar i montaż naszych produktów. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet nietypowe zamówienia i zaproponować stolarkę w różnych wielkościach. Jeżeli chodzi o oferowane przez nas okna, Warszawa to nie jedyne miasto, do którego dostarczamy produkty. Obsługujemy także klientów z Otwocka, Wesołej i okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą i skontaktowania się w celu ustalenia szczegółów zamówienia.