Parapety Otwock

Parapety – Otwock 

Piękne okna zasługują na eleganckie wykończenie, a zyskasz je oczywiście z pomocą starannie dobranych parapetów. W Otwocku dopasowujemy je zarówno do stylu stolarki, jak i charakteru całej nieruchomości, fasady czy detali wykończeniowych. Dostarczamy zarówno parapety wewnętrzne, jak i zewnętrzne odpowiednio wzmocnione i odporne na działanie czynników zewnętrznych. 

Sprawdź naszą ofertę parapetów – chętnie przedstawimy Ci cały asortyment i pomożemy w wyselekcjonowaniu najlepszych, spersonalizowanych produktów. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy, np. deweloperów czy ekipy remontowe i budowlane, dostawców okien i innych.

Wysoka jakość wykonania – parapety z najlepszych materiałów

U nas priorytetem jest jakość. Dlatego też korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów, takich jak naturalny kamień, granit, marmur, konglomerat oraz inne materiały wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Jeśli jednak szukasz czegoś tańszego, ale równie dobrego, proponujemy Ci parapety z tworzyw sztucznych. Niektóre pod względem koloru i struktury do złudzenia przypominają te naturalne. 

Nasze parapety są solidne, odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w utrzymaniu czystości, co sprawia, że są doskonałym wyborem dla Twojego domu. Docenisz je zarówno za wygląd, jak i walory użytkowe.

Bogaty wybór wzorów i kolorów parapetów dla mieszkańców Otwocka

Rozumiemy, że każdy dom jest inny, dlatego oferujemy szeroki wybór wzorów i kolorów parapetów, które doskonale dopasują się do charakteru Twojego wnętrza. Bez względu na to, czy preferujesz klasyczną elegancję czy nowoczesny minimalizm, w naszej ofercie znajdziesz coś, co dopełni Twoją aranżacyjną wizję.

Proponujemy ponadczasowe blaty antracytowe, jak również w innych odcieniach szarości (popiel, grafit). Udostępniamy też nowoczesne i wyraziste parapety czarne i białe – wspaniałe do akcentowania designerskich elementów każdej nieruchomości. Tuż obok nich znajdziesz klasyki w barwach beżowych i brązowych, pasujące do stolarki dębowej lub wykonanej z PCV imitującego drewno sosnowe, świerkowe, a nawet… egzotyczne! 

Beige Luna

Belgian Night

Bianco Ambra

Botticino

Botticino Classico

Bramante

Breccia Aurora

Breccia Oniciata

Breccia Sarda

Brina

Calacata

Carnico

Carrara Micro

Concreto

Crystal White

Fontane

Grigio Londra

Lavagna

Madraperla

New Marfil

Olympo

Polare

Portoro

Rasotica

Rigel

Rosa del Garda

Rosso Asiago

Silver Grey

Travertino Perlato Royal

Venus

White Pearl