Parapety na wymiar

Parapet to ważny element wykończenia otworu okiennego. Jego długość, szerokość oraz kolorystyka decydują o estetyce pomieszczenia. Parapety na wymiar pozwalają na estetyczne i funkcjonalne wykończenie otworów okiennych o dowolnych wymiarach. Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku budownictwa jednorodzinnego, jak i obiektów wielorodzinnych. Konglomeraty pozwalają na tworzenie parapetów w różnych rozmiarach, standardowych i nietypowych, których wzornictwo każdorazowo dobieramy adekwatnie do koncepcji aranżacji nieruchomości.

Zalety parapetów na wymiar z konglomeratu

Konglomeraty charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami fizycznymi. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno do wyrobu parapetów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ten materiał budowlany jest stosunkowo lekki, w związku z czym może być bez obaw stosowany także w miejscach, w których wymagane są lżejsze zamienniki kamienia naturalnego.

Parapety na wymiar z konglomeratu:

  • charakteryzują się ciekawym i oryginalnym designem,
  • możliwością zastosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz,
  • trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne – konglomeraty bardzo trudno zarysować czy trwale uszkodzić,
  • są relatywnie lekkie – mogą być stosowane jako zamiennik dla ciężkiego kamienia naturalnego,
  • powstają bez widocznych spojeń – materiał można dowolnie łączyć tworząc wielkopowierzchniowe połacie, na których nie widać żadnych łączeń.

Parapety na wymiar – Warszawa i okolica

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie i montażu parapetów na wymiar z konglomeratów. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby i oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych. Wykonujemy parapety na dowolny wymiar, dostosowany do rozmiaru wnęki okiennej.

Naszą siedzibą jest miasto Warszawa. Jednak parapety na wymiar wykonujemy i montujemy w nieruchomościach zlokalizowanych na terenie Warszawy, Otwocka i Wesołej oraz innych miejscowości na terenie całego województwa. Osoby zainteresowane wykonaniem parapetu na wymiar zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.

Beige Luna

Belgian Night

Bianco Ambra

Botticino

Botticino Classico

Bramante

Breccia Aurora

Breccia Oniciata

Breccia Sarda

Brina

Calacata

Carnico

Carrara Micro

Concreto

Crystal White

Fontane

Grigio Londra

Lavagna

Madraperla

New Marfil

Olympo

Polare

Portoro

Rasotica

Rigel

Rosa del Garda

Rosso Asiago

Silver Grey

Travertino Perlato Royal

Venus

White Pearl