Parapety na wymiar

Parapet to ważny element wykończenia otworu okiennego. Jego długość, szerokość oraz kolorystyka decydują o estetyce pomieszczenia. Parapety na wymiar pozwalają na estetyczne i funkcjonalne wykończenie otworów okiennych o dowolnych wymiarach. Doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku budownictwa jednorodzinnego, jak i obiektów wielorodzinnych. Konglomeraty pozwalają na tworzenie parapetów w różnych rozmiarach, standardowych i nietypowych, których wzornictwo każdorazowo dobieramy adekwatnie do koncepcji aranżacji nieruchomości.

Zalety parapetów na wymiar z konglomeratu

Konglomeraty charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami fizycznymi. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Dzięki temu doskonale sprawdzają się zarówno do wyrobu parapetów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Ten materiał budowlany jest stosunkowo lekki, w związku z czym może być bez obaw stosowany także w miejscach, w których wymagane są lżejsze zamienniki kamienia naturalnego.

Parapety na wymiar z konglomeratu:

  • charakteryzują się ciekawym i oryginalnym designem,
  • możliwością zastosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz,
  • trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne – konglomeraty bardzo trudno zarysować czy trwale uszkodzić,
  • są relatywnie lekkie – mogą być stosowane jako zamiennik dla ciężkiego kamienia naturalnego,
  • powstają bez widocznych spojeń – materiał można dowolnie łączyć tworząc wielkopowierzchniowe połacie, na których nie widać żadnych łączeń.

Parapety na wymiar – Warszawa i okolica

Specjalizujemy się w projektowaniu, wykonawstwie i montażu parapetów na wymiar z konglomeratów. Odpowiadamy w tym zakresie na potrzeby i oczekiwania klientów indywidualnych i biznesowych. Wykonujemy parapety na dowolny wymiar, dostosowany do rozmiaru wnęki okiennej.

Naszą siedzibą jest miasto Warszawa. Jednak parapety na wymiar wykonujemy i montujemy w nieruchomościach zlokalizowanych na terenie Warszawy, Otwocka i Wesołej oraz innych miejscowości na terenie całego województwa. Osoby zainteresowane wykonaniem parapetu na wymiar zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.