Rolety antywłamaniowe

rolety antywłamaniowe

Rolety antywłamaniowe – Bezpieczeństwo dla domu, firmy, lokalu usługowego

Zewnętrzne rolety okienne nie tylko zacieniają wnętrze. Rolety antywłamaniowe zwiększają bezpieczeństwo i obniżają ryzyko wtargnięcia do obiektu pod Twoją nieobecność.

Rolety zewnętrzne są często stosowane w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym. Ich wybór jest podyktowany walorami funkcjonalnymi i estetycznymi. Nowoczesne rolety zewnętrzne są atrakcyjnym uzupełnieniem elewacji, podczas gdy po opuszczeniu stanowią dodatkową izolację cieplną i akustyczną. Rolety antywłamaniowe dodatkowo zabezpieczają okna przed włamaniem.

Na rynku dostępne są zarówno rolety antywłamaniowe, jak i rolety z blokadą antywłamaniową. Pierwsze pozwalają uzyskać najwyższy możliwy poziom zabezpieczenia. Drugie nie chronią tak skutecznie przed włamywaczami, ale są na tyle trudne i czasochłonne do sforsowania, iż mogą zniechęcić potencjalnego intruza, czy wręcz doprowadzić do jego schwytania przez grupę interwencyjną.

Rolety antywłamaniowe – Co powinieneś wiedzieć przed zakupem?

Wybierając rolety antywłamaniowe warto zwrócić uwagę na jakość oferowanego systemu. Rolety antywłamaniowe są produkowane z innych profili niż standardowe. Dodatkowo powinny posiadać certyfikat, który potwierdza że przeszły odpowiednie testy. Rolety tego typu mogą być mocowane w otworach okiennych i drzwiowych. Należy pamiętać o ich zamocowaniu w sposób zgodny z zaleceniami producenta. Jeśli rolety nie będą odpowiednio solidnie połączone z murem, ich skuteczność może się okazać niewystarczająca.

Rolety antywłamaniowe są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. To pozwala na dobór systemu adekwatnie do kolorystyki elewacji czy stolarki okiennej i drzwiowej. Instalacja rolet antywłamaniowych nie musi wpływać niekorzystnie na bryłę budynku. Rolety obok funkcji bezpieczeństwa z powodzeniem spełniają także funkcje dekoracyjne.

Rolety antywłamaniowe – Oferta TOP BLIND

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów dostarczamy wysokiej jakości systemy osłon okiennych. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują rolety antywłamaniowe. Są one dostępne w różnych rozmiarach i kolorach, co pozwala na bezkompromisowy dobór rolet do estetyki budynku. Obok rolet antywłamaniowych oferujemy również rolety zewnętrzne termoizolacyjne.

Rolety antywłamaniowe z montażem – Warszawa i okolica

Rolety antywłamaniowe z montażem oferujemy Klientom z terenu miasta Warszawa i okolicy. Współpracujemy w tym zakresie z odbiorcami indywidualnymi i klientami biznesowymi. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – od wyboru systemu osłon okiennych, aż po jego uruchomienie.

Inwestorów zainteresowanych zamówieniem wysokiej jakości certyfikowanych rolet antywłamaniowych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół TOP BLIND z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.