Rolety materiałowe

Rolety materiałowe

To najpopularniejsze osłony okienne, poprzez odpowiedni wybór materiału rolety osiągamy albo efekt częściowej przezierości albo całkowitego zaciemnienia. Materiał rolety może zostać całkowicie opuszczony, zatrzymany w dowolnym miejscu lub schowany całkowicie.

Rolety dzień i noc

Jest to bardzo popularny w ostatnim czasie system rolet, w którym oprócz płynnego podnoszenia i opuszczania, możemy również płynnie przysłaniać o odsłaniać poziome pasy, dzięki specjalnym tkaninom składającym się z dwóch rodzajów materiałów, połączonych ze sobą w pasy tkanin zmieniających się i nachodzących na siebie.

Rolety rzymskie

Ekskluzywne rolety szczególnie przeznaczone do dekoracji wnętrz. Ich tkanina zamocowana na mechanizmie koralikowym podczas podnoszenia jej fałduje się. Owe fałdy uchodzą za dodatkowy element dekoracyjny wspomnianego systemu.

Okno dobrze ubrane w rolety materiałowe

Rolety okienne na wymiar pomagają zapewnić Twoim wnętrzom optymalną temperaturę i poziom nasłonecznienia. Doskonale chronią przed zbyt jasnymi promieniami księżyca podczas pełni i podnoszą komfort snu, kiedy zdecydujesz się na drzemkę w środku słonecznego dnia. Nawet światła wielkiego miasta, takiego jak Warszawa nie są w stanie pokonać bariery, jaką stanowią rolety w kasecie. Rolety wewnętrzne w kasecie to rozwiązanie funkcjonalne i estetyczne, co ważne kaseta chroni materiał rolety przed zanieczyszczeniami oraz nierównomierną ekspozycją na promieniowanie UV.

Rolety materiałowe stanowią poważną konkurencją dla tradycyjnych zasłon, ponieważ:

  • równie stylowo prezentują się na oknach solo (sama roleta materiałowa), jak również w komplecie (roleta materiałowa z ozdobną firanką); podobne walory estetyczne mają również plisy okienne, które są nie tylko funkcjonalne, ale także potrafią uatrakcyjnić wygląd okna;
  • w zależności od Twojej wizji aranżacyjnej rolety okienne wewnętrzne mogą stanowić jedynie stonowane dopełnienie wnętrza bądź jego punkt centralny, dzięki wzorom czy wyrazistym kolorom – rolety materiałowe można dobierać według swoich preferencji co do pożądanego wystroju pomieszczenia;
  • idealnie wypełniają przestrzeń okna, ponieważ nasze rolety na wymiar wykonywane są w całości na indywidualne zamówienie, na podstawie precyzyjnych pomiarów – dzięki temu możemy wykonać rolety wewnętrzne w kasecie nawet o niestandardowych wymiarach i detalach wykończenia;
  • rolety okienne kształtują Twoją strefę prywatną, odgradzając ją od tętniącego życiem miasta, takiego jak Warszawa;
  • są łatwe w utrzymaniu czystości i nie gromadzą kurzu;
  • rolety w kasecie doskonale prezentują się w ramie każdego okna i współgrają z klimatem dowolnego wnętrza (w naszej ofercie są także rolety do okien dachowych).

Rolety okienne do każdego wnętrza

Wiemy, że Warszawa to niezwykle barwny i zróżnicowany rynek nieruchomości, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wszystkich naszych Klientów. W ofercie znajdują się nie tylko tradycyjne rolety materiałowe, rolety w kasetach i rolety na wymiar – podejmujemy się również realizacji zleceń bardziej wymagających. Stosowane przez nas zaawansowane rozwiązania techniczne sprawiają, że z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również rolety do okien dachowych. Są one niezwykle ważnym wyposażeniem każdego poddasza, ponieważ ograniczają nasłonecznienie pomieszczeń, które narażone są na dużą ekspozycję słoneczną. Dachowe rolety wewnętrzne w kasecie zaskakują nie tylko funkcjonalnością, ale również komfortem użytkowania oraz estetyką wykonania.

Rolety materiałowe na miarę Twojego okna

Warszawa rozjarzona tysiącami jasnych świateł sprawia, że miasto nie zamiera nawet w nocy. Decydując się na życie w miejscu, które porywa swoim tempem i bogactwem barw, Twój dom stanowi oazę, która kojarzy się z odpoczynkiem, relaksem, przynosi wyciszenie i stwarza komfortowe warunki domownikom. Rolety okienne wewnętrzne zapewnią Ci maksymalną prywatność we własnych czterech kątach, pomagając czerpać jak najwięcej korzyści z nocnego snu. Rolety w kasetach mogą być z łatwością obsługiwane nawet przez najmłodszych domowników, a te bez kasety wygodnie montowane do ściany lub sufitu.

Rolety wewnętrzne materiałowe – Warszawa

Ty decydujesz, w jakie rolety okienne na wymiar ubierzesz swoje okno, a my Twój projekt pomożemy zrealizować kompleksowo od pomiaru po montaż, gwarantując najwyższą jakość pracy na terenie miasta stołecznego Warszawa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej głównej siedziby, która mieści się w dzielnicy Wesoła. Chętnie podejmiemy również współpracę z klientami z okolic stolicy takich jak Otwock, proponując im rolety materiałowe na indywidualne zamówienie, również rolety zaciemniające. Wykonane przez nasze studio rolety wewnętrzne w kasecie zapewniają wysoką żywotność. Kaseta osłania materiał rolety przed czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu rolety nie blakną, nie odbarwiają się i co najważniejsze – są łatwe do utrzymania w czystości.

Obszar działania

Miasta poza Warszawą