Rolety Dzień-Noc

Rolety dzień noc przez całą dobę

Regulacja stopnia oświetlenia pomieszczenia i kąta wpadania promieni słonecznych to istotny aspekt w codziennej aranżacji wnętrz. Kolor ścian, meble, bibeloty i tekstylia zupełnie inaczej prezentują się w zależności od pory dnia i panującej na zewnątrz aury. Rolety wewnętrzne dzień noc to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli chcesz mieć szerokie pole manewru i decydować o tym, czy rano będziesz budzony przez budzik, czy przez pierwsze promienie słońca. Zwłaszcza rolety dzień noc w kasecie zamówione na wymiar idealnie dopasują się do Twoich okien i skutecznie oddzielą Cię od światła miasta, takiego jak Warszawa.

Rolety dzień noc to nowoczesna osłona okna przeznaczona dla Twojego domu, ponieważ:

  • dają duże możliwości regulacji zaciemnienia pomieszczenia,
  • żaluzje dzień noc powstały w oparciu o innowacyjne rozwiązanie, jakim jest zastosowanie naprzemiennych, poziomych pasów wykonanych z materiałów o różnej przepuszczalności,
  • stanowią stylowy i dynamiczny element dekoracyjny wnętrza,
  • rolety dzień noc w kasecie doskonale komponują się z pomieszczeniami utrzymanymi w różnym stylu i na każdej powierzchni okiennej. Rolety dzień noc wykonujemy na wymiar, dlatego możemy je dostosować do parametrów nawet niestandardowej stolarki okiennej.

Rolety dzień i noc nadają się do zainstalowania w rozmaitych pomieszczeniach. Dzięki nim możesz dowolnie regulować stopień jasności pokoju, dopasowując go do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Dodatkowo rolety dzień i noc chronią wnętrze domu przed zbyt intensywnym nasłonecznieniem i nagrzewaniem, co ma szczególne znaczenie w trakcie letnich upałów. Montaż rolety dzień noc jest bardzo prosty. Nasi pracownicy podczas pierwszej wizyty u klienta osobiście dokonują pomiarów. Później zajmują się instalowaniem odpowiednio dobranych rolet dzień i noc w pomieszczeniu. W razie uszkodzenia produktu podejmują się także jego naprawy.

Zdrowe życie, dobre samopoczucie

Rolety wewnętrzne dzień noc gwarantują Ci wysoki komfort codziennego życia. W dzień pozwalają delektować się promieniami słońca lub ograniczyć ich napływ do pomieszczenia w razie upałów. Nocą pomagają się wyciszyć i maksymalnie zrelaksować, dzięki oddzieleniu od świata zewnętrznego, świateł, sąsiadów lub przechodniów. Oferowane przez naszą firmę rolety dzień noc w kasecie na wymiar są dopasowane do każdego okna i doskonale sprawdzą się w Twoim domu, łącząc element ozdobny i praktyczny. W ofercie posiadamy także stylowe żaluzje drewniane dostępne w wielu wariantach kolorystycznych i wykończeniowych.

Rolety dzień noc – Warszawa

Rolety dzień noc w kasecie zapewniają domownikom maksimum prywatności po zapadnięciu zmroku. Odpowiednio dopasowane do wielkości okna modele dokładnie pokrywają całą powierzchnię szyby, gwarantując całkowite zaciemnienie wnętrza. Rolety dzień noc w kasecie wyposażone są w specjalne boczne listwy oraz prowadnice zapobiegające krzywemu zwijaniu się zasłony podczas jej opuszczania oraz podnoszenia.

Terenem naszej działalności jest Warszawa, a wykonane produkty są efektem kompleksowej obsługi, która zaczyna się już na etapie aranżacji wnętrza, poprzez precyzyjny pomiar, transport oraz profesjonalny montaż rolety dzień noc. Nasze biuro znajduje się na terenie dzielnicy Wesoła. Zapraszamy do współpracy.