Rolety screen

Rolety Screen


Roleta screen składa się z materiału przepuszczającego światło zamontowanego przed oknem. Poprzez odbicie światła słonecznego umożliwia on redukcję promieniowania słonecznego nawet do 75%, bez konieczności rezygnacji z naturalnego światła dziennego. Dzięki temu w gorące dni w pomieszczeniach panuje przyjemny klimat, a poza tym możliwa jest regulacja atmosfery. Ponadto system zapewnia optymalną osłonę przed oślepianiem, upałem oraz zaglądaniem osób znajdujących się na zewnątrz.

Zalety systemu

System ochrony przeciwsłonecznej pozwala na zaoszczędzenie na kosztach chłodzenia i ogrzewania, ponieważ zmniejszony jest zarówno dopływ, jak i odpływ ciepła. Jednocześnie odbywa się filtrowanie promieniowania UV na poziomie do 98%.

 • Zacienienie do 6 m szerokości i 15 metrów kwadratowych powierzchni
 • Wyjątkowa odporność na działanie warunków atmosferycznych oraz małe wymagania konserwacyjne
 • Prowadzenie materiału za pomocą zamka przymocowanego do tkaniny
 • Napęd za pomocą silnika elektronicznego
 • Sterowanie pancerzem za pomocą przełącznika ręcznego lub radia
 • Możliwy montaż rozwiązania wykrywającego przeszkody
 • rolety-screen-2 (1)
  rolety-screen-2 (2)
  rolety-screen-2 (4)
  rolety-screen-2 (8)
  rolety-screen-2 (6)
  rolety-screen-2 (7)
  rolety-screen-2 (5)
  rolety-screen-2 (3)

  Rolety Screen – Warszawa i okolice

  Starając się jak najlepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów sięgamy po innowacyjne systemy osłony okien. Jednym z nich są rolety Screen, które zostały zaprojektowane na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów, komponentów i elementów automatyki. Ich wybór wiąże się z wysokim komfortem użytkowania osłon okiennych i dużą swobodą tworzenia pożądanego klimatu wewnątrz. Ich dodatkową zaletą jest ponadczasowa estetyka osłon okiennych, które doskonale komponują się z każdą bryłą budynku.

  Ze względu na wysoką funkcjonalność oraz estetykę systemu rolety Screen są chętnie wybierane przez właścicieli nieruchomości mieszkalnych, jak i obiektów użytkowych. Bardzo dobrze sprawdzają się w nowoczesnej zabudowie jednorodzinnej, w tym w budownictwie energooszczędnym. W tym ostatnim zapewniają dodatkową izolację termiczną, co niesie za sobą oszczędności wynikające z redukcji energii niezbędnej do ogrzania/klimatyzowania pomieszczeń na przestrzeni roku.

  Rolety Screen z montażem

  Naszą siedzibą jest Warszawa. Rolety Screen dobieramy i montujemy na potrzeby klientów z Warszawy, Otwocka i Wesołej oraz innych miejscowości na terenie całego województwa. Klientom doradzamy najbardziej optymalne rozwiązania, tym samym dostarczając funkcjonalne i trwałe systemy osłony okien dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej nieruchomości. Osoby zainteresowane zamówieniem rolet typu Screen zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu.