Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne do budynków mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom rynku oferujemy wysokiej jakości rolety zewnętrzne w dwóch wariantach. Do obiektów nowopowstających i poddawanych termomodernizacji oferujemy estetyczne i dyskretne rolety podtynkowe. Do obiektów eksploatowanych ze ściśle określoną geometrią proponujemy rolety adaptacyjne. Rolety zewnętrzne adaptacyjne możemy zaprojektować i wykonać w taki sposób, żeby idealnie pasowały do każdego otworu okiennego i drzwiowego. Obydwa systemy oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej.

Klientów poszukujących rolet zewnętrznych do domu, sklepu lub innego obiektu
budowlanego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z systemami marki TOP BLIND.

Rolety podtynkowe

Rolety z wbudowana skrzynią – idealne rozwiązanie dla elewacji każdego budynku. Skrzynia ukryta jest w warstwie docieplenia nad otworem
okiennym/drzwiowym lub we wcześniej wykonanej wnęce. Podczas pracy
rolety odnosimy wrażenie, że skrzydło opuszcza się bezpośrednio ze ściany

Rolety adaptacyjne

Rolety ze skrzyniami ochronnymi 45° są klasycznym rozwiązaniem dla budynków ze ściśle określoną geometrią. Rolety ze skrzyniami okrągłymi i półokrągłymi doskonale podkreślają płynność linii i harmonijność wszystkich elementów fasady.

Rolety zewnętrzne

W nowoczesnych budynkach stosuje się funkcjonalne rozwiązania, które mają wpływać na komfort korzystania z pomieszczeń. Zaliczają się do nich rolety zewnętrzne, które jeszcze do niedawna kojarzyły się głównie z obiektami przemysłowymi, sklepami czy lokalami usługowymi. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło, gdyż ze względu na wyjątkowy design i wygodę w użytkowaniu, rolety zewnętrzne coraz częściej montuje się w budynkach mieszkalnych.

Zasłonięte rolety zewnętrzne w zimie zapobiegają stratom ciepła, a w lecie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. Dodatkowo stanowią trudną do sforsowania przeszkodę, dlatego skutecznie odstraszają intruzów przed włamaniem. Rolety zewnętrzne można połączyć z systemem inteligentnego budynku, dzięki czemu będą jeszcze bardziej funkcjonalne i maksymalnie zwiększą poziom bezpieczeństwa.

Rolety zewnętrzne – dlaczego warto?

Oferujemy szeroki wybór rolet, które można dopasować do zewnętrznej architektury budynku. Mamy modele w różnych wariantach kolorystycznych, które mogą być montowane w sposób natynkowy, podtynkowy lub naokienny. Rolety zewnętrzne to nie tylko sposób na urozmaicenie fasady budynku, ale także praktyczne rozwiązanie. Wśród najważniejszych zalet wynikających z montażu takich rolet, można wymienić:

  • ochronę przed słońcem,
  • efektowny design,
  • Izolację termiczną i akustyczną,
  • zwiększenie poziomu bezpieczeństwa,
  • zabezpieczenie okien przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.
  • lepsze poczucie prywatności.

Rolety zewnętrzne – Otwock, Wesoła

Zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet, doradzając klientom w wyborze najlepszego rozwiązania. Rolety zewnętrzne polecamy szczególnie w przypadku domów z lokalizowanych przy ruchliwych ulicach i chodnikach oraz w bliskim otoczeniu sąsiadów. Chronią one przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów, a dodatkowo tłumią hałasy dobiegające z zewnątrz. Rolety zewnętrzne stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych żaluzji, a dzięki swoim właściwościom, wpisują się w zasady energooszczędnego budownictwa.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, jednak obsługujemy również klientów z Otwocka i Wesołej oraz innych miejscowości na terenie całego województwa.