Rolety zewnętrzne

Osłony zewnętrzne

Rolety zewnętrzne do budynków mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych. Rolety zewnętrzne podtynkowe i natynkowe.

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom rynku oferujemy wysokiej jakości rolety zewnętrzne w dwóch wariantach. Do obiektów nowopowstających i poddawanych termomodernizacji oferujemy estetyczne i dyskretne rolety podtynkowe. Do obiektów eksploatowanych ze ściśle określoną geometrią proponujemy rolety adaptacyjne. Rolety zewnętrzne adaptacyjne możemy zaprojektować i wykonać w taki sposób, żeby idealnie pasowały do każdego otworu okiennego i drzwiowego. Obydwa systemy oferujemy w szerokiej gamie kolorystycznej. W stałym asortymencie posiadamy również rolety zewnętrzne natynkowe. Rolety natynkowe oferujemy właścicielom obiektów już istniejących, którzy w najbliższym czasie nie planują remontu elewacji.

Klientów poszukujących rolet zewnętrznych do domu, sklepu lub innego obiektu
budowlanego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z systemami marki TOP BLIND. To wysokiej jakości rolety zewnętrzne o szerokich zastosowaniach. Doskonale sprawdzają się w obiektach mieszkalnych, usługowych i użyteczności publicznej. Gwarantują wysoką estetykę, trwałość i komfort użytkowania.

Rolety zewnętrzne

Żaluzje fasadowe

Rolety screen

Bramy rolowane

Rolety zewnętrzne natynkowe i podtynkowe

W nowoczesnych budynkach stosuje się funkcjonalne rozwiązania, które mają wpływać na komfort korzystania z pomieszczeń. Zaliczają się do nich rolety zewnętrzne, które jeszcze do niedawna kojarzyły się głównie z obiektami przemysłowymi, sklepami czy lokalami usługowymi. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło, gdyż ze względu na wyjątkowy design i wygodę w użytkowaniu, rolety zewnętrzne coraz częściej montuje się w budynkach mieszkalnych.

Zasłonięte rolety zewnętrzne w zimie zapobiegają stratom ciepła, a w lecie chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń. Dodatkowo stanowią trudną do sforsowania przeszkodę, dlatego skutecznie odstraszają intruzów przed włamaniem. Rolety zewnętrzne można połączyć z systemem inteligentnego budynku, dzięki czemu będą jeszcze bardziej funkcjonalne i maksymalnie zwiększą poziom bezpieczeństwa.

Na rynku dostępnych jest kilka systemów rolet zewnętrznych. W zależności od projektu obiektu inwestor może się zdecydować na rolety zewnętrzne podtynkowe lub rolety zewnętrzne natynkowe. Rolety zewnętrzne natynkowe to rozwiązanie uniwersalne, którego montaż można przeprowadzić na każdym etapie budowy lub modernizacji nieruchomości, bez konieczności ingerowania w elewację budynku. Decyzję o instalacji rolet zewnętrznych podtynkowych najlepiej podjąć już na etapie projektowania domu. To pozwoli na poprowadzenie instalacji elektrycznej we wnękach okiennych oraz dyskretny montaż rolety w otworze.

Rolety zewnętrzne – dlaczego warto?

Oferujemy szeroki wybór rolet, które można dopasować do zewnętrznej architektury budynku. Mamy modele w różnych wariantach kolorystycznych, które mogą być montowane w sposób natynkowy, podtynkowy lub naokienny. Rolety zewnętrzne to nie tylko sposób na urozmaicenie fasady budynku, ale także praktyczne rozwiązanie. Wśród najważniejszych zalet wynikających z montażu takich rolet, można wymienić:

  • ochronę przed słońcem,
  • efektowny design,
  • Izolację termiczną i akustyczną,
  • zwiększenie poziomu bezpieczeństwa,
  • zabezpieczenie okien przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.
  • lepsze poczucie prywatności.

Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na rolety zewnętrzne podtynkowe czy natynkowe warto skorzystać z systemów renomowanych producentów. Ich wybór to gwarancja wysokiej trwałości i estetyki oferowanych rozwiązań. To także znacznie bardziej komfortowe użytkowanie systemu, który może zostać zintegrowany z instalacją inteligentnego domu i obsługiwany z poziomu urządzenia mobilnego.

Rolety zewnętrzne – Warszawa

Zajmujemy się sprzedażą i montażem rolet, doradzając klientom w wyborze najlepszego rozwiązania. Rolety zewnętrzne polecamy szczególnie w przypadku domów z lokalizowanych przy ruchliwych ulicach i chodnikach oraz w bliskim otoczeniu sąsiadów. Chronią one przed wścibskimi spojrzeniami przechodniów, a dodatkowo tłumią hałasy dobiegające z zewnątrz. Rolety zewnętrzne stanowią nowoczesną alternatywę dla tradycyjnych żaluzji, a dzięki swoim właściwościom, wpisują się w zasady energooszczędnego budownictwa.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, jednak obsługujemy również klientów z Otwocka i Wesołej oraz innych miejscowości na terenie całego województwa. Oferujemy rolety zewnętrzne natynkowe oraz systemy podtynkowe, również rolety antywłamaniowe. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.

Obszar działania

Miasta poza Warszawą