Żaluzje – Warszawa Mokotów

Żaluzje drewniane na Warszawskim Mokotowie

Szukasz miejsca, w którym dostępne są najpopularniejsze osłony okienne? Wszystkich planujących zakup do domu czy biura żaluzji w Warszawie (Mokotów, ale nie tylko) zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą oraz zróżnicowaną ofertą. Obejmuje ona zarówno klasyczne żaluzje aluminiowe, jak i eleganckie modele wykonane z drewna, wprowadzające do wnętrz przytulną atmosferę. Do obiektów komercyjnych polecamy też tekstylne żaluzje pionowe wykonane na wymiar i idealnie przylegające od okiennej ramy. Ich zaletą jest łatwość montażu, jak również regulacji – jest wiele sposobów konfigurowania położenia lameli, co pozwala Ci w pełni kontrolować stopień naświetlenia wnętrza.

żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane i bambusowe 25 mm

Postaw na klasyczne żaluzje na swoje okna

Żaluzje to klasyczne, eleganckie i funkcjonalne osłony okienne, które doskonale sprawdzają się zarówno w domach, jak i biurach czy innych przestrzeniach użytkowych. Nasza oferta obejmuje różnorodne rodzaje żaluzji, z podziałem na poziome lub pionowe położenie lameli oraz materiał wykonania (aluminium, drewno, materiał tekstylny).

W sprzedaży w Warszawie (Mokotów) są żaluzje o różnych szerokościach lameli, aby zapewnić naszym klientom maksymalną elastyczność w doborze odpowiednich rozwiązań do swoich wnętrz. Dostępne szerokości to :

  • 16 mm dla żaluzji aluminiowych,
  • 25 mm i 50 mm dla żaluzji zarówno aluminiowych, jak i drewnianych. 

Dzięki temu każdy może znaleźć idealnie dopasowane żaluzje do swoich okien, niezależnie od preferowanej estetyki czy funkcjonalności.

Zamów na wymiar żaluzje na okna oraz drzwi

Mówiąc o dużym wyborze żaluzji okiennych oraz drzwiowych, mamy na myśli nie tylko ich formę czy kolor, ale przede wszystkim rozmiar. Możliwość składania zamówień indywidualnych pozwala na dokładne dopasowanie formatu osłony do kształtu okna (nawet nietypowego). Wszystkie opcje występują w bogatej gamie kolorystycznej – to rozmaite odcienie, które harmonijnie wpiszą się w różnorodne aranżacje salonów, sypialni, gabinetów czy kuchni.