Żaluzje aluminiowe

Żaluzje Aluminiowe 25 mm

Category:

Opis produktu

 •  Żaluzja montowana na ścianie, suficie lub skrzydle okna
 • Rynna górna stalowa
 • Mechanizm sznurkowy samoblokujący (podnoszenie, opuszczanie)
 • Przekładnia z pokrętłem (obrót lameli)
 • Prowadzenie boczne żyłkowe
 • Możliwy montaż bezinwazyjny

Żaluzje aluminiowe 25mm – Zamów

Jeśli jesteś zainteresowany zamontowaniem u siebie żaluzji aluminiowej 25mm to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Żaluzje Aluminiowe 50 mm

Category:

Opis produktu

 • Żaluzja montowana na ścianie lub do sufitu
 • Rynna górna stalowa
 • Mechanizm sznurkowy samoblokujący (podnoszenie, opuszczanie i obrót)
 • Drabinka taśmowa (opcja)
 • Sterowanie elektryczne (opcja)
 • Prowadzenie boczne żyłkowe (opcja)

Żaluzje aluminiowe 50mm – Zamów

Jeśli jesteś zainteresowany zamontowaniem u siebie żaluzji aluminiowej 50mm to zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Żaluzje aluminiowe – najwyższej jakości produkty w najlepszych cenach

Żaluzje aluminiowe to praktyczne zasłony okienne, gwarantujące efektywne zabezpieczenie pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. To idealne rozwiązanie do wnętrz, gdzie wymagane jest całkowite bądź częściowe zaciemnienie okien. Zamontowane w okiennicach żaluzje aluminiowe na wymiar świetnie sprawdzają się też jako ochrona pokojów przed ciekawskimi spojrzeniami osób znajdujących się na zewnątrz domu. Opuszczone zasłony skutecznie odgradzają wnętrze domu od świata zewnętrznego, gwarantując domownikom maksimum prywatności.

Żaluzje aluminiowe – Warszawa

Żaluzje aluminiowe na wymiar mają lamele o różnej szerokości. Dzięki temu nadają się do osłaniania różnego rodzaju okien, w tym także modeli o bardziej nietypowych kształtach. Zazwyczaj montuje się je w przestrzeni pomiędzy szybami. W sprzedaży dostępne są również modele przymocowywane do ściany albo do sufitu. Odpowiednio dobrane żaluzje aluminiowe świetnie komponują się z zasłonami. Dzięki temu, że są odporne na szkodliwe oddziaływanie promieni UV, skutecznie zabezpieczają wiszące w oknach tkaniny przed żółknięciem i blaknięciem.

Żaluzje aluminiowe na wymiar – różne modele

W działającym w Warszawie sklepie Top Blind dostępne są żaluzje aluminiowe na wymiar o szerokości lamel wynoszącej 25 lub 50 mm. To praktyczne modele, które można zamontować w skrzydle okna, na suficie lub na ścianie. Do ich podnoszenia i opuszczania wykorzystywany jest funkcjonalny mechanizm sznurkowy samoblokujący. Sterowanie lameli odbywa się za pomocą przekładni z pokrętłem. Opcjonalnie można też zdecydować się na zakup modeli ze sterowaniem elektrycznym. Żaluzje aluminiowe można nabyć w różnych ciekawych wariantach kolorystycznych. To sprawia, że bez trudu dopasowują się one do stylu aranżacji pomieszczenia, zwłaszcza jeśli dobrano do nich wałki oraz uchwyty sterujące w odpowiednim kolorze. Dokupiona do osłony drabinka tekstylna lub taśmowa gwarantuje konstrukcji bardziej wyrazisty design.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty na żaluzje aluminiowe sklepu Top Blind z Warszawy!