Zasłony do salonu

Zasłony do salonu to elegancki, a zarazem funkcjonalny element wyposażenia wnętrza. Wykonane z precyzyjnie wyselekcjonowanych tkanin zasłony na wymiar doskonale się układają, zapewniają odpowiednie zacienienie pomieszczeń oraz osłonę przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz. Mogą stanowić wyłączną osłonę okien lub dodatek do rolet lub żaluzji. Są oferowane w różnych wzorach i kolorach, dzięki czemu świetnie korespondują z pozostałymi elementami wyposażenia wnętrza i dodatkami.

Zasłony na wymiar to doskonały wybór do przestrzeni mieszkalnych, jak również komercyjnych. Są chętnie zamawiane do lokali z branży HoReCa – restauracji i hoteli, w tym hoteli butikowych. Doskonale sprawdzają się w eleganckich pokojach, jadalniach oraz hotelowych recepcjach.

zasłony na wymiar
zasłony do salonu Warszawa

Eleganckie zasłony do salonu

Eleganckie zasłony do salonu spełniają wiele funkcji:

  • są ozdobą okna,
  • osłaniają wnętrze przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym,
  • osłaniają wnętrze przed światłami ulicznymi po zmroku,
  • zapewniają prywatność wewnątrz,
  • stanowią dodatkową izolację akustyczną.

Ich wybór powinien być podyktowany przede wszystkim aranżacją wnętrza. W zależności do stylu urządzenia wnętrza okna możemy osłonić ciężkimi zasłonami na wymiar z grubych materiałów lub lekkimi i zwiewnymi zasłonkami, które doskonale komponują się ze stylem shabby chic. Eleganckie zasłony na wymiar mogą być wystylizowane w różny sposób, z dodatkiem wstążek, tasiemek oraz elementów usztywniających. To pozwala na tworzenie praktycznie nieograniczonych stylizacji, które idealnie wpisują się w estetykę każdego wnętrza.

Zasłony na wymiar – Warszawa i okolica

Zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem oraz sprzedażą zasłon na wymiar. Doradzamy klientom w wyborze najlepszych rozwiązań. Eleganckie zasłony do salonu polecamy w szczególności w przypadku nieruchomości z dużymi przeszkleniami – domów zlokalizowanych w bliskim sąsiedztwie ruchliwych ciągów komunikacyjnych, jak również nieruchomości wzniesionych w ramach relatywnie gęstej zabudowy jednorodzinnej. Zasłony na wymiar zapewniają atrakcyjny efekt wizualny, jednocześnie podnosząc poziom prywatności i poczucie bezpieczeństwa użytkowników pomieszczeń.

Siedzibą naszej firmy jest Warszawa, jednak zasłony do salonu oferujemy również dla klientów z Otwocka i Wesołej oraz innych miejscowości na terenie całego województwa. Osoby zainteresowane wyrobem zasłon na zamówienie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.