Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

Takie drzwi wewnętrzne oferujemy, jednocześnie pomagając klientom w ich wyborze.

Na co zwrócić uwagę wybierając drzwi wewnętrzne?

Wybór drzwi wewnętrznych powinien być podyktowany względami funkcjonalnymi i estetycznymi. Warto sięgać po rozwiązania trwałe, a zarazem zgodne z założeniami wybranego stylu aranżacji wnętrz. Wśród architektów dużą popularnością cieszą się dwie koncepcje:

  • doboru kolorystki drzwi adekwatnie do kolorystki podłogi – zgodnie z tą koncepcją drzwi wewnętrzne powinny odpowiadać kolorystyce podłogi i stanowić jej naturalne przedłużenie, lub jak określają to niektórzy wykończenie,
  • doboru kolorystyki drzwi adekwatnie do kolorystyki ścian – zgodnie z ta koncepcją drzwi wewnętrzne powinny być dyskretne, jak najbardziej wtapiać się w ściany i tym samym odcinać od podłogi.

To oczywiście nie jedyne trendy obowiązujące w branży wnętrzarskiej, a stale rozwijający się rynek stolarki otworowej pozwala na wybór coraz to ciekawszych rozwiązań – drzwi dyskretnych, drzwi wysokich, drzwi przesuwanych i harmonijkowych.

Drzwi wewnętrzne – Warszawa i okolica

Specjalizujemy się w montażu drzwi wewnętrznych. Drzwi wewnętrzne montujemy w nieruchomościach mieszkalnych i użytkowych na terenie miasta Warszawa i okolicznych miejscowości – Otwocka, Wesołej i reszty województwa.

Osoby zainteresowane wyborem wysokiej jakości drzwi wewnętrznych znanych i cenionych producentów zachęcamy do kontaktu. Klientom doradzamy najlepsze rozwiązania, jednocześnie starając się dostarczać produkty o unikalnych cechach estetycznych. To pozwala nam tworzyć modne i eleganckie wnętrza wpisujące się w indywidualne oczekiwania każdego klienta. Współpracujemy najlepszymi producentami drzwi wewnętrznych z całego kraju. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.