Nowoczesne rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne stanowią integralny element nowoczesnego budownictwa, w którym ważną rolę odgrywają wielkogabarytowe przeszklenia. Przeszklenia nadają bryle budynku lekkości, ale często ograniczają swobodę korzystania z pomieszczeń. Nowoczesne rolety wewnętrzne pozwalają na zarządzanie ilością promieniowania słonecznego w pomieszczeniu, a pośrednio także temperaturą panującą wewnątrz.

Nowoczesne rolety wewnętrzne to nie tylko wysokiej jakości tkaniny, które skutecznie blokują promieniowanie UV, jednocześnie zachowując pierwotną estetykę przez długi czas użytkowania. To także mechanizmy umożliwiające zarządzanie poziomem nasłonecznienia w sposób łatwy i efektywny. Znajdują one zastosowanie w licznych aplikacjach, w gospodarstwach domowych, biurach, obiektach konferencyjnych i hotelach. Coraz częściej nowoczesne rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym są również wykorzystywane w obiektach komercyjnych różnego przeznaczenia.

Rolety wewnętrzne elektryczne – zarządzenie poziomem nasłonecznienia jeszcze nigdy nie było tak proste

Rolety wewnętrzne elektryczne to system osłony okien, którym zarządzamy z poziomu jednego guzika – szybko, wygodnie i efektywnie. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych rolet okiennych sami decydujemy o tym, na jakiej wysokości zatrzyma się roleta i ile świata słonecznego będzie przechodziło do pomieszczenia. System umożliwia zarzadzanie stopniem osłonięcia pojedynczego okna, jak również wszystkich okien w grupie.

Ze względu na swoją funkcjonalność oraz wygodę użytkowania rolety wewnętrzne elektryczne cieszą się dużym zainteresowaniem klientów prywatnych i biznesowych. System może zostać wykonany na dowolny wymiar, zapewniając swobodę zarządzania osłoną okien tarasowych, przeszkleń w biurowcu i wiele więcej.

Rolety wewnętrzne elektryczne dla domu, biura, obiektu konferencyjnego

Rolety wewnętrzne elektryczne to rozwiązanie, które w sposób szczególny sprawdza się wszędzie tam, gdzie:

  • osłony wymagają wysokie przeszklenia,
  • zależy nam na jednoczesnym odsłanianiu i zasłanianiu wielu okien,
  • liczy się komfort użytkowania przestrzeni.

Nasze rolety elektryczne polecamy Klientom poszukującym rozwiązań niezawodnych, które odznaczają się wysoką estetyką oraz precyzją wykonania. Rolety elektryczne oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Obsługujemy obiekty mieszkalne, biurowce, obiekty handlowe i usługowe. Wspieramy inwestorów działających w branży HoReCa i branży eventowej. Rolety wewnętrzne elektryczne wykonujemy na indywidualne zamówienie oferując możliwość wyboru z szerokiego wachlarza wysokiej jakości tkanin zacieniających.

Rolety wewnętrzne elektryczne – Warszawa

Naszą siedzibą jest Wesoła. Działamy na terenie całego miasta Warszawa (m.in. dzielnic Wesoła i Białołęka) oraz w okolicy. Obsługujemy również Otwock i miasta sąsiednie. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – od pomiarów, przez wykonawstwo i montaż, aż po usługi serwisowe. Realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dbając o to, aby Państwa rolety wewnętrzne elektryczne zawsze działały niezawodnie. Posiadamy również w ofercie rolety zewnętrzne.