Rolety wewnętrzne elektryczne

Rolety wewnętrzne elektryczne – zarządzenie poziomem nasłonecznienia jeszcze nigdy nie było tak proste

Rolety wewnętrzne elektryczne to system osłony okien, którym zarządzamy z poziomu jednego guzika – szybko, wygodnie i efektywnie. Podobnie jak w przypadku tradycyjnych rolet okiennych sami decydujemy o tym, na jakiej wysokości zatrzyma się roleta i ile świata słonecznego będzie przechodziło do pomieszczenia. System umożliwia zarzadzanie stopniem osłonięcia pojedynczego okna, jak również wszystkich okien w grupie.

Ze względu na swoją funkcjonalność oraz wygodę użytkowania rolety wewnętrzne elektryczne cieszą się dużym zainteresowaniem klientów prywatnych i biznesowych. System może zostać wykonany na dowolny wymiar, zapewniając swobodę zarządzania osłoną okien tarasowych, przeszkleń w biurowcu i wiele więcej.

Rolety wewnętrzne elektryczne dla domu, biura, obiektu konferencyjnego

Rolety wewnętrzne elektryczne to rozwiązanie, które w sposób szczególny sprawdza się wszędzie tam, gdzie:

  • osłony wymagają wysokie przeszklenia,
  • zależy nam na jednoczesnym odsłanianiu i zasłanianiu wielu okien,
  • liczy się komfort użytkowania przestrzeni.

Nasze rolety elektryczne polecamy Klientom poszukującym rozwiązań niezawodnych, które odznaczają się wysoką estetyką oraz precyzją wykonania. Rolety elektryczne oferujemy wraz z profesjonalnym montażem. Obsługujemy obiekty mieszkalne, biurowce, obiekty handlowe i usługowe. Wspieramy inwestorów działających w branży HoReCa i branży eventowej. Rolety wewnętrzne elektryczne wykonujemy na indywidualne zamówienie oferując możliwość wyboru z szerokiego wachlarza wysokiej jakości tkanin zacieniających.

Naszą siedzibą jest Wesoła. Działamy na terenie całego miasta Warszawa (m.in. dzielnic Wesoła i Białołęka) oraz w okolicy. Obsługujemy również Otwock i miasta sąsiednie. Zapewniamy kompleksową obsługę inwestycji – od pomiarów, przez wykonawstwo i montaż, aż po usługi serwisowe. Realizujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dbając o to, aby Państwa rolety wewnętrzne elektryczne zawsze działały niezawodnie. Posiadamy również w ofercie rolety zewnętrzne.