Rolety zaciemniające

rolety zaciemniające

Rolety zaciemniające – Przyjemny półmrok niezależnie od pory dnia

Rolety zaciemniające są wykonane z tkanin, które skutecznie blokują promienie słoneczne oferując bardzo wysoki stopień zaciemnienia – wybrane modele nawet do 100%. Tkaniny zaciemniające posiadają także specjalną powłokę, która odbija promieniowanie UV, tym samym przeciwdziałając nadmiernemu nagrzewaniu się powietrza w pomieszczeniu. W pomieszczeniach wyposażonych w rolety przyciemniające można więc uzyskać przyjemny półmrok i chłód nawet wówczas, gdy na zewnątrz panują bardzo wysokie temperatury.

Ze względu na swoje właściwości rolety zaciemniające znajdują zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Są doskonałym wyborem dla obiektów hotelarskich i konferencyjnych. Z ich zalet korzystamy wszędzie tam, gdzie zależy nam na możliwości uzyskania pożądanego stopnia zaciemnienia niezależnie od pory dnia. Sale konferencyjne i szkoleniowe, w których odbywają się projekcje multimedialne to jedni z największych beneficjentów nowoczesnych rolet zaciemniających.

Dlaczego warto wybrać rolety zaciemniające w kasecie?

Rolety zaciemniające w kasecie z prowadnicami to najpopularniejszy z dostępnych na rynku systemów. Decyduje o tym wysoka funkcjonalność, jaką uzyskujemy poprzez prowadzenie tkaniny zaciemniającej w prowadnicach. Dzięki temu roleta nie porusza się na wietrze oferując pożądany stopień zacienienia, także po rozszczelnieniu okien lub ich uchyleniu.

Kaseta chroni materiał rolety przed kurzem oraz innymi zanieczyszczeniami. Roleta zachowuje czystość i estetyczny wygląd przez długi czas użytkowania. Estetyka osłon okiennych jest szczególnie istotna dla systemów użytkowanych w pomieszczeniach reprezentacyjnych.

Rolety przyciemniające w ofercie TOP BLIND

Starając się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania Klientów dostarczamy wyłącznie wysokiej jakości rolety przyciemniające. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi producentami nowoczesnych osłon okiennych. To przekłada się na ich estetykę, funkcjonalność oraz trwałość.

Klientom poszukującym niezawodnych rozwiązań polecamy przede wszystkim rolety zaciemniające w kasecie. To osłony okienne o szerokim spektrum zastosowań, które doskonale odpowiadają na potrzeby obiektów o zróżnicowanym przeznaczeniu. Szeroki wachlarz dostępnych kolorów tkanin przyciemniających oraz kaset pozwala na dobór systemu adekwatnie do stylu aranżacji wnętrza.

Rolety zaciemniające – Warszawa i okolica

Rolety zaciemniające oferujemy wraz z montażem. Usługi montażu świadczymy na terenie miasta Warszawa i województwa mazowieckiego. Współpracujemy w tym zakresie z klientami prywatnymi i biznesowymi. Wysokiej jakości rolety przyciemniające znajdują zastosowanie w obiektach mieszkalnych, użytkowych i komercyjnych.

Inwestorów zainteresowanych zamówieniem rolet zaciemniających zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zespół TOP BLIND z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.