Rolety – Radom

Jeżeli jesteś na etapie wykańczania wnętrz i aranżowania okien, porównujesz ze sobą różne rodzaje osłon. Te, które cieszą się największą popularnością w Radomiu – rolety są dostępne w naszej ofercie. Na pewno spodobają Ci się zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności. Solidnie wykonane, uszyte z najlepszych tkanin o właściwościach zaciemniających, wyposażone w mocne sznurki do sterowania są doskonałym wyborem zarówno do mieszkań i domów, jak również biur czy lokali usługowych, handlowych.

Zapraszamy do obejrzenia rolet dostępnych w naszej ofercie. Pamiętaj, że są one wykonywane na indywidualne zamówienie, po wcześniejszych dokładnych pomiarach. Zatem masz pewność, że idealnie pasują nawet do dużych czy nieregularnych przeszkleń.

Rolety zewnętrzne – Radom

Ważnym elementem naszej oferty są rolety zewnętrzne, które pełnią wiele funkcji. Oprócz podstawowej roli, jaką jest ochrona wnętrz przed nasłonecznianiem, mają też realny wpływ na zabezpieczanie wnętrz przed wścibskimi spojrzeniami, a nawet złodziejami (zapytaj o rolety antywłamaniowe)

W Radomiu rolety zewnętrzne wybierają zarówno właściciele domów, jak i mieszkań. Bardzo często montujemy je w halach, magazynach i innych obiektach przemysłowych. Są niezastąpione w biurach, lokalach handlowych, usługowych oraz innych o charakterze komercyjnym. Mogą być zasilane w sposób manualny, ale oprócz ręcznej obsługi warto rozważyć systemy elektryczne, które można zintegrować z instalacjami smart home.

Rolety wewnętrzne – Radom

Nasza kompleksowa oferta zaspokaja wszystkie potrzeby, dlatego, jeśli potrzebujesz nie tylko zewnętrznych, ale i wewnętrznych rolet w Radomiu, zapraszamy do współpracy. W asortymencie mamy te osłony w kilku wersjach konstrukcyjnych i stylistycznych:

  • klasyczne gładkie rolety materiałowe,
  • rolety dzień noc częściowo zaciemniające,
  • rolety rzymskie uformowane jak zasłony.

Jak widzisz, bez względu na styl dominujący w Twojej domowej czy biurowej aranżacji, znajdziesz u nas idealne rolety, które dopełnią wizerunku pomieszczeń. Służymy wsparciem na etapie pomiarów oraz montażu, co daje pewność, że rolety wewnętrzne będą nie tylko idealnie pasowały, ale też będą działały bez zarzutów.

Rolety rzymskie – Radom

Interesują Cię rolety rzymskie? W Radomiu możesz zamówić je w naszym sklepie, mając gwarancję produkcji na wymiar, idealnego dopasowania pod względem rozmiaru oraz koloru. Na etapie zakupu możesz wskazać interesujący Cię odcień z bogatej palety barw, dzięki czemu zyskujesz pewność, że roleta rzymska będzie zwieńczeniem całej aranżacji.

Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji, jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj osłon okiennych będzie dla Ciebie najlepszy. Zewnętrzne, wewnętrzne, a jeśli tak, to które dokładnie? Chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i założeniach koncepcyjnych, jakie przyświecają Ci przy urządzaniu biura czy domu. Na pewno znajdziemy rozwiązania w korzystnych cenach i wariantach zapewniających Ci komfort, jakiego oczekujesz.

Rolety zewnętrzne

Rolety wewnętrzne

Rolety rzymskie